Nie jesteś zalogowany, zaloguj lub zarejestruj się!

Zamów zdjęcia

Regulamin

  • fotolab-online.pl
  • Regulamin

Uwaga - system pokazowy! Wszelkie dane i treści są przykładowe i nie odnoszą się do zasad funkcjonowania serwisu!

§ 1.Użytkownik

Użytkownikiem serwisu internetowego fotolab-online.ispro.pl jest osoba mająca status prawny konsumenta w rozumieniu prawa polskiego, czyli osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która zarejestrowała się jako Użytkownik serwisu.

Złożenie zlecenia poprzez serwis internetowy fotolab-online.ispro.pl oznacza wyrażenie zgody przez zlecającego na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby wykonania usług i realizacji zamówień oraz akceptację regulaminu świadczonych usług internetowych.

Zarejestrowanie się w serwisie jest równoważne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o zmianach w funkcjonowaniu serwisu oraz informacji handlowych i marketingowych. Serwis fotolab-online.ispro.pl dołoży wszelkich starań, aby zapewnić skuteczną ochronę prywatności użytkownikom serwisu, nie bierze jednak odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z umyślnych ingerencji w serwis osób trzecich.

§ 2.Zamawianie

§ 3.Warunki realizacji zleceń

§ 4.Warunki dostawy

§ 5.Formy płatności

§ 6.Cennik

§ 7.Rezygnacja z realizacji zlecenia

§ 8.Reklamacje

§ 9.Gwarancja zadowolenia, lub zwrot pieniędzy

§ 10.Prawa autorskie

§ 11.Wyłączenia

§ 12.Podmiot

Serwis internetowy fotolab-online.ispro.pl jest obsługiwany przez firmę ISPRO - Systemy Internetowe, będącą jego właścicielem:

ISPRO - Systemy Internetowe ul. Mogilska 25/1023 31-542 Kraków Usługi fotograficzne realizowane są przez laboratorium "Fotolab Online" zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie internetowej fotolab-online.ispro.pl
Usługi obejmują wykonywanie odbitek na papierze fotograficznym firmy Kodak oraz foto prezentów. Usługi serwisu fotolab-online.ispro.pl polegają na przyjmowaniu od Użytkowników, za pośrednictwem serwisu internetowego, graficznych plików zdjęciowych, celem wywołania zdjęć, bądź wykonania foto prezentów, na warunkach określonych przez Użytkownika i odesłaniu ich za pośrednictwem poczty lub kuriera. Usługi fotolab-online.ispro.pl mają charakter odpłatny.

Proszę czekać...

Ładowanie danych...

Komunikat

Komunikat

Dalej

Rejestracja

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie mam kontaNie mam konta

Szybkie Logowanie

Przypomnienie hasła


Aby otrzymać nowe hasło wpisz swój adres email użyty podczas rejestracji.


E-mail aktywacyjny


Wpisz swój e-mail użyty przy rejestracji konta, a my prześlemy Ci link aktywacyjny na e-mail.Ładowanie danych...